W jaki sposób promować tego rodzaju działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Cześć, od jakiegoś czasu posiadam stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł w moim odczuciu bardzo oryginalny i na tego rodzaju usługi wiem, że są chętni. Natomiast posiadam wielki kłopot z dotarciem do potencjalnych klientów. Adres witryny internetowej to i strona wygląda okazale, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, żeby więcej ludzi zgłaszało się do mnie? Będę wdzięczny za pomoc. Muszę jeszcze wspomnieć iż podglądałem mały serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem szefa. Poprzez promocję strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie zwiększyły mu się obroty. W tym przypadku jest to kila haseł typu: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę haseł, które sprowadzają się do Wrocławia. może na przykładzie tej firmy, która świadczy naprawę i remonty skrzyń biegów będzie prościej przedstawić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli wybieram wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim czasie zobaczę efekt w postaci wyświetlania strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który sprzedaje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam firmy z całej polski i nie mam lokalu firmowego. Postawienie reklamy na płocie więc nie wchodzi w rachubę. Jakieś pomysły co można zrobić? Rozmyślałem o marketingu szeptanym na forach. Ale tu również pojawił się duży problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku remonty skrzyń biegów występuje ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to okropna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast najważniejszy jest szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która ma renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Pojawia się za pewne pytanie u wielu osób - dlaczego nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Zakup wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc oczywistym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Dodatkowo po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i nie martwić się jego odsprzedażą. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to profesjonalne doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wysokiej jakości pracowników, którzy służą fachowym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który dowozi zamówiony sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Witaj. Kluczowe pytanie: w jaki sposób mają osoby wejść na twoją witrynę internetową? Przecież jest niewidoczna dla klientów. Więc tu masz problem. Jeśli nie jesteś w stanie jej wyszukać to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest parę form promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona WWW znajdzie się na początku wyników na interesujące cię hasła. A to z kolei przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Następna forma reklamy to marketing szeptany na blogach. W twoim przypadku będą to fora dla Polaków mieszkających poza granicami Polski. Należy tam tworzyć tematy i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie osiągniesz.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość