Szukam fachowej brygady ślusarzy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Szukam fachowej brygady ślusarzy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Dzień dobry. Potrzebuje rzetelnej ekipy ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie działki. Chciałbym mieć coś unikalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym rozwiązaniem. Ogrodzenie pragnę żeby były wykonane w stylu retro - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały wykute ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Dodatkowo posiadam wątpliwość czy właściwie wkomponuje się to w nowoczesne wnętrze. Dlatego potrzebuje dobrą brygadę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was jest w stanie polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Szukam rzetelnej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:46

Cześć. Jak dobrze Cię rozumiem to szukasz ekipy ślusarzy, która jest w stanie wykonać dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie domu. Poszukujesz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jak tak to powinieneś sprawdzić ofertę ekipy: http://metfach.pl , która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad nierdzewnych a, także ogrodzeń kutych. Poniżej umieszczam zdjęcie do ich prac: Obrazek . Zobacz czy myślisz o czymś takim. Jak tak to mogę Ci ich polecić z czystym sercem. U mnie w domu robili balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich realizacji. Ekipa zrobiła wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości