Czy opłaca się pozycjonować stronę WWW na hasło dźwigi samochodowe?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy opłaca się pozycjonować stronę WWW na hasło dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Witam, zwracam się z pytaniem do znawców tematu. Potrzebuje konsultacji na temat promocji mojej strony WWW. Nigdy nie korzystałem z tej formy promocji swojej firmy, ale w obecnych czasach to już raczej konieczność. Interesuje mnie hasło https://winecompany.pl/2021/07/30/sprawdzony-ortodonta-warszawa-ktorego-jestescie-w-stanie-polecic - na nią chciałbym aby moja strona firmowa była wysoko w rezultatach wyszukiwania. Zastanawiam się tylko czy jest ona właściwa dla mojej strony, która oferuje projektowanie wind na zamówienie. Specjalizujemy się również w projektowaniu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to niszowy produkt i będzie stosunkowo prosto wypromować nasze produkty w Internecie. A może lepiej zdecydować się na bardziej bardziej popularne frazy jak: windy. Sam już nie mam pojęcia, tak więc kieruje pytanie do znawców tematu.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy opłaca się pozycjonować stronę WWW na hasło dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron to należy na początku określić około trzydzieści słów kluczowych, z których podczas analizy zostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie trzeba dobrać frazy mniej konkurencyjne. Przykładowo dla słowa kluczowego: windy, trzeba dobrać: windy osobowe a, także tanie windy. Tą samą czynność powtarzamy dla pozostałych fraz głównych. Na dzień dzisiejszy nie ma sensu koncentrować się na jednej lub dwóch hasłach. Nawet te najbardziej popularne nie dadzą tak dużej liczby wejść na stronę jak większa liczba fraz niszowych. Też będzie Ci niełatwo znaleźć firmę, która będzie chciała promować twoją stronę tylko na frazę: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie rentowne, a dla ciebie ryzykowne. Tego typu działania to najszybsza droga do otrzymania filtra od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości