Gdzie mogę zrobić kute balustrady nierdzewne w Warszawie


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę zrobić kute balustrady nierdzewne w Warszawie

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Dzień dobry. Chciałbym się podpytać ludzi, którzy mają już za sobą wykończenie domu. Muszę zamówić balustrady zrobione ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Szukam ludzi, którzy wykonują fajne realizacje za przystępną cenę. Chciałbym aby zrobili coś oryginalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu chciałbym dodać jakieś ciekawe zawijasy. Wg mnie doskonale by to się prezentowało w połączeniu z podświetleniem klatki schodowej. Będę wdzięczny za kontakty do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Gdzie mogę kupić kute balustrady nierdzewne w Radomiu

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:56

Witaj. Ja u siebie posiadam podobne balustrady wykonane ze stali, o których mówisz. Wykonywała mi je ta brygada ślusarzy: https://ortodoncjakabaty.pl/aparaty-invisalign , która pracuje na terenie województwa mazowieckiego. Więc bez problemu dojadą do Warszawy. Są dość konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich nic złego. Przykład ich pracy znajdziesz w tym miejscu:- jak chcesz zobaczyć więcej to po prostu odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo oryginalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie mogę powiedzieć tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo zdobień może uniemożliwić lub znacznie ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość