Co to właściwie jest obróbka cnc?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Co to właściwie jest obróbka cnc?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 8:47

Hej. Ciągle zastanawiam się nad tym czym odpowiednio jest obrabianie CNC? Ostatnio dużo razy spotkałem się z taką usługą, na przykład obróbka cnc: http://formatkimeblowe.com.pl/cennik ale nie wiem od początku do końca na czym ona polega. Ciekawi mnie przede wszystkim czy warto skorzystać z takich profesjonalnych usług i na co wolno liczyć? Wiem wyłącznie, że dotyczy to frezowania, nadawania dobrych form, niemniej jednak czy coś jeszcze? Ciekawią mnie opinie osób, jakie miały do czynienia z takimi ofertami. Proszę o istotne odpowiedzi.

podobne tematy:

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czym tak naprawdę jest obróbka cnc?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 9:04

Czołem. Jako, że wykonuje dużo prac montażowych oraz budowlanych miałem do czynienia z obróbką cnc nie raz. Mogę w takim razie podpowiedzieć na czym to polega. A więc jest to typ obróbki skrawaniem, a dokładniej frezowanie. Dotyczyć ma prawo najróżniejszych materiałów takich jak metale, stal, drzewo, tworzywo sztuczne i dużo innych. Jeśli chcesz skorzystać z takich usług nie zapominaj jednak, aby korzystać z ofert przetestowanych firm, ponieważ tylko wtenczas możesz liczyć na prawidłowo wykonaną robotę. Z doświadczenia wiem, że liczy się nowoczesny sprzęt i obszerna wiedza.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość