Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

Postautor: marekwolski » 23 maja 2016, 9:24

Witam, buduje dom dla swojej rodziny niedaleko Kielc. Jestem na etapie kładzenia dachu. Miałem już jedną ekipę dekarzy, którzy na moje nieszczęście nie sprawdzili się. Dach na moim domu ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc musiałem ich wyrzucić. Szperałem w Internecie i natrafiłem na bazę firm dekarskich z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , lecz wybranie firmy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i pieniędzy na zniszczony materiał. Dlatego zwracam się do was z zapytaniem. Może ktoś z was ma namiary na dobrych dekarzy z okolic Kielc.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 9:43

Witaj, jestem w stanie Ci polecić brygadę dekarzy Dach Maar z okolic Kielc. Brygada bardzo dobra, nie piją na budowie. Chłopaki znają się na swoim fachu i nie było z nimi w ogóle problemów. Więc możesz ich w ciemno brać do swojego dachu. Pozostałych ekip dekarskich z tej strony niestety nie znam.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 9:47

Cześć, jak wystąpił taki kłopot z dekarzami to może być ciężko znaleźć dekarzy aby poprawiali po innych. Nie wiem jak to się prezentuje faktycznie, lecz jeśli mocno spierniczyli robotę to będzie niełatwo to naprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość