Jak jesteśmy wstanie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe: dentysta Radom?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak jesteśmy wstanie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe: dentysta Radom?

Postautor: adambyczek » 05 lip 2016, 13:32

Cześć. Jestem stomatologiem, który posiada gabinet w Radomiu. Od pewnego czasu nasz gabinet ma stronę internetową. Niestety mimo to nie przekłada się ona na zwiększoną liczbę pacjentów. Trochę czytałem w internecie o prawdopodobnych przyczynach tego stanu rzeczy. Okazuje się, że należy pozycjonować stronę w wyszukiwarce internetowej. Załóżmy, że mamy ochotę być wysoko na hasło dentysta Radom i zbliżone słowa kluczowe. Co należy uczynić żeby tak się stało. Czy musimy komuś za to zapłacić, czy samemu możemy coś z tym zrobić? Proszę o radę w tym temacie.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Jak jesteśmy wstanie wypromować stronę na słowo kluczowe: dentysta Radom?

Postautor: marekwolski » 05 lip 2016, 13:43

Dzień dobry. Jak już się dowiedziałeś - w twoim przypadku konieczne jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarce internetowej. Bez tych działań twoja strona nie będzie wysoko w wynikach. No chyba, że twoi pacjenci będą ją nieświadomie promować poprzez umieszczanie linków. Natomiast graniczy to z cudem. Jeśli chodzi o hasła. Należy wybrać interesujące cię frazy. Słowo kluczowe dentysta Radom nie jest tożsame z hasłem stomatolog Radom. Są to całkiem inne słowa kluczowe, które należy wypromować. Najprościej będzie jak zatrudnisz firmę, która się tym zajmie. Zazwyczaj oni pomagają w dobrze fraz do pozycjonowania. Na starcie powinieneś skoncentrować się na kilku słowach kluczowych. Koszt ich pozycjonowania to rząd około 500 zł na miesiąc. Umowa obowiązuje przez rok czasu lub dłużej, a opłata uzależnione jest od pozycji strony w Internecie.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości