Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Cześć. Jestem zawodowym kierowcą, który codziennie pracuje w firmie transportowej. Wynagrodzenie jest na niezłym poziomie, ale mogły by być lepsze. Jeden z moich kumpli ma uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych i dzięki temu w innej firmie ma o wiele wyższą pensję niż ja. A, więc zacząłem szukać odpowiednich szkoleń http://ps24.net.pl/praca-opieka-niemcy , które nadają odpowiednie kwalifikacje. Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych, która prowadzi podane przeze mnie firma. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2019, 15:25 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Co uważacie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:23

Witaj. Sam miałem identyczny kłopot jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w krajowej firmie spedycyjnej. Przewoziłem towary wyłącznie po kraju, więc zarobki nie były imponujące. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na małą córkę. Więc musiałem coś innego wymyślić. Wybrałem właśnie takie szkolenie jak umieściłeś w linku. Ukończyłem: ADR kurs specjalistyczny w zakresie przewozu w cysternach i dzięki temu byłem w stanie bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Do tej pory jeżdżę po kraju, lecz moje wynagrodzenie jest dwukrotnie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na taki kurs. Jego koszt zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość