Fotografia dziecięca na urodziny?


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:01

Witam. Jestem radosną mamą dwójki dzieci. Wkrótce obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Chcemy z tej okazji zaaranżować małą imprezkę, na którą zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Jednak zastanawiam się też nad tym, by uchwycić całą imprezę w fachowy sposób. Wskutek tego także interesuje mnie zatrudnienie fotografa, jaki zrealizuje fotografie dzieciom w czasie zabawy, a również wykona małą sesję w plenerze. Interesują mnie opinie innych na ten temat. A być może ktoś miał szansę korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:10

Hej. Ostatnimi czasy urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu oraz prezentów nie mogło również oczywiście zabraknąć atrakcji, wobec tego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się solidnymi opiniami wybraliśmy także fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które wolno dobrać pod własne wymagania. My na przykład chcieliśmy uchwycić całą zabawę, jakkolwiek poprosiliśmy również o sesję rodzinną. To właśnie dzięki temu posiadamy ładną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość