Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 11:00

Cześć. Mam od pewnego czasu pewny kłopot. Otóż regularnie wypadają mi włosy. Wykorzystywałem już wiele rozmaitych specyfików jednakże w ogóle nie pomagały bądź rezultat był tylko chwilowy. Ostatnio słyszałem o czymś takim jak sala konferencyjna Radom [url=https://ugrubego.pl/imprezy-firmowe-sala-konferencyjna[/url] . Zastanawiam się czy ktoś stosował ten specyfik? Interesują mnie opinie na temat właściwości i skuteczności takiego szamponu. Czy rzeczywiście może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy bowiem rezultat jest kiepski?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2022, 15:55 przez alinasobol, łącznie zmieniany 2 razy.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Dzień dobry. Także cierpiałem na wypadanie włosów, ale u mnie podchodziło to już pod łysienie. Nabyłem szampon z czarnuszki oraz muszę potwierdzić jego fenomenalne działanie. Włosy przestały wypadać, a cebulki bez ogródek się wzmocniły. Myślę, że dzięki zawartości kwasów tłuszczowych oraz innych składników. Moja żona również użytkuje ten szampon oraz odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze oraz zwiększyły własną objętość, a również przestały się przetłuszczać. Bez ogródek z całego serca polecam ten towar.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości