W jaki sposób promować tego typu stronę WWW?

alexsys76

W jaki sposób promować tego typu stronę WWW?

Postautor: alexsys76 » 17 cze 2016, 13:46

Dzień dobry, jestem kominiarzem , który działa w Bydgoszczy. Mam stronę internetową od wielu lat. Niegdyś jak wpisało się powiązane z moim zawodem słowa kluczowe w wyszukiwarce to wyskakiwała moja strona na górze wyników. Od dłuższego czasu to się diametralnie zmieniło. Dzisiaj jak wpiszę kominiarz Bydgoszcz to pojawiają się tego pokroju serwisy internetowe. Te strony są młode a są na początku wyników. Czemu tak się dzieje, iż moja strona której jestem właścicielem od wielu lat jest tak nisko. Proszę o poradę, co mogę z tym zrobić?

podobne tematy:

marekwolski

W jaki sposób promować taką stronę internetową?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:50

Witaj. Wiele lat temu było jak piszesz. Domeny ze stronami WWW samodzielnie się pozycjonowały w wyszukiwarce internetowej. Obecnie już tak nie jest. Musisz włożyć dużo nakładów finansowych i pracy, żeby twoja strona była w wyszukiwarce na hasło: kominiarz Bydgoszcz. A jak mniemam z twojej wypowiedzi - raczej nie reklamujesz swoje strony i stąd nieustanne pogarszanie pozycji. Jeśli nie włożysz kasy w promocję strony to nic nie zmienisz i możesz zapomnieć o czołowych pozycjach.