Jak można upiększyć recepcję w firmie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Cześć, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą wystroju naszego lokalu firmowego. Najbardziej nie podoba mi się obecna recepcja, która jest nijaka. Zastanawiam się właśnie co jesteśmy w stanie poprawić, żeby wchodzące osoby od samego progu czuły charakter firmy. Rzecz jasna zmiana kolorystyki ścian a, także jakieś gustowne dodatki to podstawa. Lecz to jest w każdym biurze, a ja myślę o czymś ekstra. Czy posiadacie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Jak można wyeksponować recepcję w biurze?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Cześć. Sposobów na rozwiązanie opisywanego przez ciebie problemu jest dużo. Sam już trafnie zauważyłeś ważna jest kolorystyka biura a, także dobrze dopasowane dodatki. Te rzeczy powinny się komponować w zgrabną całość. Jak poszukujesz czegoś super to można pomyśleć o tego rodzaju - ladzie recepcyjnej: https://ortodoncjakabaty.pl/ - to robi ogromne wrażenie na klientach. Oczywiście lada do recepcji powinna być dopasowana do profilu działalności twojej firmy. Więc musisz ją wykonać na konkretny wymiar i u firmy, która ma doświadczenie w tego typu realizacjach. W naszym kraju jest parę firm, które wykonują tego typu cuda. Natomiast odradzam małe zakłady stolarskie. Rezultat będzie dość słaby.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości