Czy jest sen zakładać kamery monitoringu w mieszkaniu?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy jest sen zakładać kamery monitoringu w mieszkaniu?

Postautor: adambyczek » 06 cze 2016, 14:26

Witam. Jestem na etapie kładzenia instalacji elektrycznej oraz alarmowej w budynku mieszkalnym. Rozpocząłem zastanawiać się po przeczytaniu tego: http://trans-sat.pl/kamery-warszawa nad założeniem kamer w budynku mieszkalnym. Z tego co znalazłem na tej witrynie www są bardzo interesujące rozwiązania, które mogą znacznie podnieść bezpieczeństwo w moim mieszkaniu. Myślę tylko nad wyborem właściwego systemu. Czy robiąc okablowanie w mieszkaniu, jestem zmuszony na tym etapie robót budowlanych postawić na konkretny system kamer?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy opłaca się zakładać kamery przemysłowe w budynku mieszkalnym?

Postautor: marekwolski » 06 cze 2016, 14:54

Cześć. Kamery monitoringu to bardzo ciekawe urządzenia. Można je wykorzystać do sporej liczby zadań. Jak dobrze zauważyłeś ich najważniejszym zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa w budynku mieszkalnym. Natomiast zobacz ile innych funkcji są one wstanie spełniać. Po pierwsze można je wykorzystać jako rejestrator zachowań domowników. Idealnie sprawdzą się przy małym dziecku, które jest pod opiekom niani. Inne zastosowanie kamer to doglądanie budynku podczas naszą nieobecność. Szczególnie ważne w okresie mrozów. Wtedy jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować pracę kotła. W przypadku usterki możemy powiadomić znajomych, którzy podjadą do mieszkania i sprawdzi usterkę. Tak, więc jak najbardziej polecam kamery do domu.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości