Strona 1 z 1

Niedrogi protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:05
autor: adambyczek
Dzień dobry, szukam na wczoraj dobrego stomatologa w Radomiu. Mam spory kłopot z moimi zębami. Na okrągło kruszą się plomby. Nie wiem co z tym zrobić? Proszę o pomoc w tej kwestii. Rzecz jasna nie chodzi mi o państwowe gabinety.

podobne tematy:

Dobry protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:51
autor: michalgos
Witaj. Miałem ten sam problem ze swoimi piątkami. Zmieniałem chyba 3 stomatologów zanim trafiłem do odpowiedniego. Zawsze chodziłem prywatnie i myślałem, że są to dobrzy dentyści. Błąd, płaciłem tylko jak za takich stomatologów. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi ukruszyła się plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero kiedy poczytałem w Internecie to znalazłem ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Lekarka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby robi bardzo dobrze. Polecam ją każdemu. Ceny też są normalne.

podobne tematy:

Sprawdzony protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:56
autor: alexsys76
Witaj, z tymi niepublicznymi dentystami to już tak jest. Niby każdy z nich super robi, a tak naprawę jest ich nie wielu w mieście, którzy znają się na swojej robocie.

podobne tematy: