Strona 1 z 1

Poszukuje uczciwej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy

: 16 maja 2016, 14:33
autor: tolek1980
Cześć wam natrafiłem na to forum poszukując uczciwej firmy do montażu anteny satelitarnej w domu. Szukając w wyszukiwarce znalazłem stronę internetową: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I mam pytanie, skąd mogę wiedzieć czy całość instalacji będzie poprawnie wykonana w moim domu. Na stronie pokazują wiele schematów i fotografii z ich realizacji. Przykład poniżej:
Obrazek
Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Tylko czy ja potrzebuje tak zaawansowanych systemów jak na zdjęciach? Proszę o fachową opinię.

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 18 maja 2016, 8:50
autor: adambyczek
Witaj, u nas ta firma robiła system alarmowy w mieszkaniu. Jestem z nich zadowolony. Przygotowali projekt, kosztorys a następnie wszystko poprawnie zainstalowali. Alarm działa już 4 rok i nie było z nim w ogóle problemów. Zaletą ich jest to, że nie naciągają na zbędne bajery. Więc możesz ich śmiało brać do montażu instalacji telewizyjnej w swoim domu. Będzie Pan zadowolony ;-).

podobne tematy:

Szukam uczciwej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w Warszawie

: 18 maja 2016, 8:55
autor: michalgos
Cześć, to zależy jaką instalację chcesz mieć w swoim budynku. Jak w przyszłości myślisz o multi roomie oraz internecie to warto wziąć pod uwagę bardziej rozbudowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że w przyszłości się to przydaje. Jeśli musisz ograniczyć koszty to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i rozprowadzenie sygnału do wybranych pomieszczeń. Doradzam aby doprowadzić sygnał do każdego pomieszczenia.

podobne tematy: