Poszukuje przedsiębiorstwa, które posiada w swojej ofercie platformy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje przedsiębiorstwa, które posiada w swojej ofercie platformy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:35

Witam kolegów i koleżanki na tym forum. Napisze na początku co mam na myśli, a następnie rozwinę temat. Szukam firmy, która oferuje montaż dźwigów hydraulicznych dla osób prywatnych. Potrzebuję niedużej windy do prowadzonego przeze mnie hotelu, który ma dwu poziomową jadalnie. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Platformą towarową będą przemieszczały się dania dla klientów. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie mam za dużo miejsca na jej montaż, dlatego nie mogę skorzystać z gotowych platform towarowych. Zastanawiam się, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i udało mu się założyć taką platformę towarową w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Szukam przedsiębiorstwa, które oferuje windy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Dzień dobry. Parę lat temu to może miałbyś kłopot ze znalezieniem producenta takich platform towarowych. Obecnie bez większych problemów znajdziesz firmę, która zajmuje się montażem wind towarowych o niestandardowych rozmiarach. Przykładem jest ta brygada fachowców - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która zajmuje się projektowaniem i budową dźwigów towarowych na potrzeby biznesu. Dlatego nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz dużo miejsca na zamontowanie widny w twoim zajeździe. Nowoczesne widny nie potrzebują dużo przestrzeni. Również można umieścić cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości