Strona 1 z 1

Trwałe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Postanowiłem otworzyć na siłownię. Od niepamiętnych czasów lubiłem chodzić na siłownię, dlatego postanowiłem iż spróbuje sił w tym biznesie. Wiadomo, że jest duża konkurencja w tym biznesie. Aby przyciągnąć klientów muszę się jakoś wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu jest miejsce dla was - forumowicze. Uprzejmie proszę o wypowiedzenie się na temat mebli tego producenta. Będę rad za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy ludzie będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Dzień dobry. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Tak, więc doradzam, aby wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta propozycja jest ciekawa Obrazek - zbalansowane kolory uspokajają. Taka jest moja opinia na ten temat.

podobne tematy:

Interesujące zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Przedmówca ma trochę racji. Ale ja osobiście wolę właśnie żywe kolory. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak klub fitness. W klubach fitness powinno być wesoło - przecież to miejsce ćwiczeń. Osobiście podobają mi się te realizacje: Obrazek - przypominają mi szatnię na stadionie.

podobne tematy: