Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Dzień dobry, posiadam średniej wielkości firmę dekarską. Od dłuższego czasu w Polsce jest kryzys budowlany i co się z tym wiąże jest znacznie mniej robót dekarskich dla takich brygad jak nasza. W kraju coraz mniej powstaje budynków mieszkalnych. Jeśli już ktoś dzwoni to przeważnie szuka najtańszej firmy dekarskiej w okolicy. Konkurencja mocno poobniżała ceny. Na dzień dzisiejszy praca waha się na granicy rentowności. Dlatego zacząłem się mocno zastanawiać nad reklamą prowadzonej przez mnie firmy, ale nie nie mam pojęcia jaka forma promocji będzie najlepsza? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Cześć. Prowadzony przez ciebie rodzaj działalności nie jest łatwy do promowania. Drukowanie wizytówek mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny oraz promocja na tego typu stronach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=254 . Inne rodzaje promocji okażą się mało skuteczne. Dobrym sposobem jest wykonanie bilbordu z reklamą i umieszczanie go podczas prac na terenie budowy. Zawsze kogoś jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Cześć. Kolega nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwa sposoby promocji świetnie się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na portalach branżowych.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości