Strona 1 z 1

Potrzebne są nietypowe meble pracownicze na podany wymiar

: 24 maja 2016, 12:46
autor: marekwolski
Dzień dobry. Tak jak w temacie, reprezentowana przez moją osobę firma zmienia lokalizację biura i potrzebujemy firmy, która zaprojektuje dla nas różnego rodzaju meble dla naszych pracowników. Szukamy firmy z okolic Warszawy, która jest w stanie zrealizować dobre meble. Interesuje nas dość wysoka jakość, rzecz jasna cena też jest brana pod uwagę. Będę wdzięczny za odnośniki do realizacji takich firm.

podobne tematy:

Potrzebuje ciekawe meble pracownicze na podany wymiar

: 24 maja 2016, 13:21
autor: adaswolski
Cześć. Jak ze stolicy to polecam tą firmę od zabudów meblowych: modele anatomiczne . Robią naprawdę wysokiej jakości meble do biura. Specjalizują się właśnie w tego rodzaju zleceniach co opisujesz. Tu masz odnośnik do ich pracy: - więc jak sam widzisz ta firma wie co robi. Mają naprawdę obszerne realizacje oraz doświadczenie w tej branży. Działam z tą firmą jako projektant wnętrz i zawsze byłem zadowolony z efektu ich pracy.

podobne tematy:

Potrzebne są nietypowe meble dla pracowników na podany wymiar

: 24 maja 2016, 13:24
autor: alexsys76
Cześć, u nas ta firma wykonywała meble. Są na prawdę ekstra. Nie mam pojęcia jak wygląda to cenowo i w ogóle. To już szefostwo załatwiało, natomiast w porównaniu do poprzednich mebli są znacznie wygodniejsze.

podobne tematy: